,

ЗДОРОВИЙ КІШЕЧНИК – це якісний проносний ефект

(2 відгуків)

280,00 

 Здоровий кішечник це якісний проносний ефект, це комплекс який сприяє внутрішній детоксикації  організму. Стимулює перистальтику кишечнику, звільняючи організм від  токсинів та калових мас. Забезпечує проносний  ефект через 7-9 годин,  покращує процес травлення,  усуває метеоризм. Здоровий кішечник це якісний проносний ефект, та терапія функціональних (звичних) закрепів; зниження моторної функції кишечника; атонія кишечника;

Інструкція з застосування

Склад: порошок вівса, буряк, шрот гарбуза, шрот льону, порошок з трави сени. 

Фітотерапевтичні властивість та дія: «Здоровий кишечник» – природний комплекс, який сприяє якісній внутрішній детоксикації  організму. Стимулює перистальтику кишечнику, звільняючи організм від  токсинів та калових мас.  Здоровий кішечник це якісний проносний ефект.

«Здоровий кишечник» – це додаткова дотація організму рослинними волокнами, що забезпечують максимальну нейтралізацію і виведення з організму продуктів розпаду білків, жирів, радіонуклідів, важких металів, а також надлишку цукрів, холестерину і білірубіну. Забезпечує  якісний проносний ефект. Покращує процес травлення,  усуває метеоризм.

Детальний опис складу: 

ОВЕС – має потужні очисні властивості ентеросорбенту, не дратує слизову стінок кишечника при тривалих прийомах, усуває явища метеоризму, постачає організму повноцінні білки, вітаміни групи В, холін, багатий комплекс мінералів, в тому числі сполуки сірки. Овес містить оптимальне процентне співвідношення білків, вуглеводів, жирів, що дозволяє використовувати його не тільки для профілактики різних захворювань, але і в комплексній терапії патологій на тлі ожиріння, цукрового діабету, серцево-судинних захворювань, при хронічних запальних процесах шлунково-кишкового тракту, випаданні волосся (в вівсі багато кремнію), розладах ендокринної системи. 

БУРЯК – це джерело вітамінів (групи В, PP, і ін.), Бетаїн, мінеральні речовини (йод, магній, калій, кальцій, залізо, і ін.), біофлавоноїди. Буряк покращує травлення і обмін речовин, є м’яким проносним засобом, усуває токсини з організму, запобігає появі і зростання злоякісних пухлин. Буряк має омолоджуючи властивості. Корисний для людей, які страждають затримкою рідини в організмі, і ожирінням. 

ГАРБУЗ – надає оздоровчу властивість для печінки, це пов’язано з певним хімічним складом. 

Гарбуз дозволяє відновити порушений метаболізм клітин печінки (гепатоцитів), відновити їх пошкоджену структуру.

Головна перевага гарбуза полягає в тому, що вона відновлює клітинні мембрани гепатоцитів, попереджає загибель цих клітин, особливо при наявності гепатиту. 

ШРОТ ЛЬОНУ – надає протизапальну і легку послаблюючу дію, покриваючи тонким шаром слизові оболонки шлунково-кишкового тракту, застерігають їх від роздратування. 

СІНА – практична цінність рослини в надійному проносному ефекті, що виявляється в місці призначення – товстому кишечнику, де рецептори чутливі до антрахінону.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:    Рекомендується як якісний проносний засіб з активною ентеросорбцією, який є основою для ефективного очищення організму, зниження ваги, рівня холестерину і глюкози в крові, попередження запорів і інтоксикацій, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

-терапія функціональних (звичних) закрепів; зниження моторної функції кишечника; атонія кишечника; порушення обмінних процесів, в т.ч. ожиріння, цукровий діабет, подагра;  паразитарна інвазія; для осіб з надмірною вагою в програмі очищення організму. 

Спосіб застосування: Спосіб застосування: по 1 чайній ложці перед сном, розвести у склянці  теплої води не менше 250-300 мл. Звертаємо увагу, що проносний ефект настає через 7-9 годин.

Термін придатності: 24 місяця від дати виготовлення. 

Виробник: ТОВ НВФ «НЕН-НОРА», Україна, м. Харків, проспект  Героїв Харкова, 17.

Заявник: Центр «Фітофармакологія», Україна, м.Київ, вул. Богдана Гаврилішина, 16 офіс 4.

2 відгуки для ЗДОРОВИЙ КІШЕЧНИК – це якісний проносний ефект

 1. Ольга Романцова

  Ольга Романцова

  Ольга Романцова, Киев. Купили Фитодетокс для снятия запоров у мамы (72 года) У мамы хроническая почечная недостаточность, на фоне Карболайн появились очень длительные запоры по 4-5 дней (ходим только со слабительным). На фитодетокс результат наступил только на 2 день. Т.е. не ждите у старых людей быстрого эфекта. И лучше всего разбавлять его в теплой воде и пить.

 2. Світлана

  Работает быстро.

  • admin

   Супер! дякую!

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик