ЗАСТОСУВАННЯ ПАРИ: ЕНТЕРОСОРБЕНТ КАРБОЛАЙН І ФІТОКОПЛЕКС«МІРАМІКС» ПРИ ЗАХВОРЮВАННІ НИРОК З МЕТОЮ ЗНИЖЕННЯ КРЕАТИНІНУ І СЕЧЕВИНИ.

Захворювання нирок (гостра ниркова недостатність, нефрити, діабетична нефропатія, гломерулонефрит, пієлонефрит).

«Карболайн» та «Мірамікс» показали відмінні результати під час лікування хвороб нирок. Застосування Карболайну та Міраміксу в лікуванні хронічної ниркової недостатності, гломерулонефриту дозволяє відстрочити застосування гемодіалізу у хворих з різним ступенем захворювання нирок. Пацієнтам, які вже проходять гемодіаліз та паралельно приймають Карболайн та Мірамікс, він продовжує життя на 10-15 років!

Рекомендована схема застосування Карболайну та Міраміксу:

“Мірамікс” – 1 ч. ложка перед їжею 2 рази на добу, через 2 години після прийому Мірамікса – 1 столова ложка Карболайну 3-4 рази на добу. Курс 3 тижні. Обов’язкова умова низькобілкової дієти протягом 3-х тижнів.

Очікуваний результат:

Мірамікс та Карболайн використовуємо як тимчасову альтернативу раннього діалізу, а також уповільнюємо процеси втрати резидуальних функцій власних нирок. Застосовуючи це дозування, наші пацієнти домагаються стійкого зниження креатиніну та сечовини. Схема застосовується 3 тижні – тиждень перерва та знову повтор.

Як діє Мірамікс і Карболайн?

Протягом доби в організмі людини утворюється від 6 до 8 літрів різних травних соків, а саме:

-близько 1,5 л слини, 1,5 – 2 л шлункового соку, 500 – 600 мл жовчі та панкреатичного соку та близько 3 л кишкового соку.

96% цього обсягу реабсорбується з кишківника в кров (тобто всмоктується назад). Тому один з найважливіших механізмів ентеросорбції полягає в тому, що на шляху такої транс-кишкової циркуляції травних соків ставиться сорбційний заслін, що їх очищає, тобто. прийом Карболайну. Відповідно, чим більше травних соків потрапляє в просвіт кишечника, тим інтенсивніше протікає масообмін і тим ефективнішою стає детоксикація організму.

Для того, щоб організм видав більше соку в кишечник нам і потрібен фітопрепарат «Мірамікс». Він чинить на організм дуже потужний сокігонний ефект. Після того як приплив соків збільшився, вступає в боротьбу сорбент Карболайн, соки очистилися і повернулися в кров (реабсорбувалися).

Карболайн після потрапляння в організм адсорбує на своїй поверхні креатинін, сечовину та кінцеві продукти обміну речовин. При правильному застосуванні цієї схеми, з’являється можливість замінити людині хворі на нирки, адсорбуючи (виводячи) всі токсини через кишечник. Пацієнти з нирковою недостатністю та іншими захворюваннями нирок, які приймають «Карболайн» та «Мірамікс» роками, не потребують гемодіалізу, при цьому рівень креатиніну знижується і людина чудово почувається, працездатна і веде активний спосіб життя.

Оскільки сорбент Карболайн при тривалому прийомі виводить з організму також корисні речовин, пацієнту паралельно призначають антиоксиданти, вітаміни, амінокислоти тощо.

”До уваги пацієнтів з нирковою недостатністю препарат рослинного походження «НЕФРОЦЕН» для зниження креатиніну та сечовини, рекомендовано включити до комплексної терапії. Всі препарати для ХНН

Рівень креатиніну у крові здорової людини

Чоловіків – 80-115 ммоль/л; Жінок – 57-93 ммоль/л;

У вагітних жінок норма креатиніну в крові на 40% нижча, через те, що в організмі майбутньої матері гормональних змін.

Діти з 1 року по 12 років: 27-62 ммоль/л,

Діти від 12 до 18 років: 44-88 ммоль/л

Терапія, схеми лікування, консультації. Натисніть тут.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик