,

Фітокомплекс «МІРАМІКС». Сприяє інтенсивному виведенню токсинів.

350,00 

Мірамікс – сприяє інтенсивному виведенню токсинів з організму, пов’язаному з жовчогінною, сечогінною, потогінною та лімфостимулюючою дією компонентів. Для попередження зворотного всмоктування токсинів застосування фітокомплексу обов’язково рекомендується поєднувати з використанням ентеросорбенту Карболайн за схемою, вказаною нижче.

Інструкція з застосування

Фітокомплекс «Мірамікс» є розробкою українських вчених за спецзамовленням ЦЕНТРУ «ФІТОФАРМАКОЛОГІЯ», який сприяє інтенсивному виведенню токсинів

Склад і форма: порошок, що складається з подрібнених компонентів екологічно чистої рослинної сировини, овес звичайний; листя смородини чорної, брусниці звичайної; плоди шипшини коричної, корінь бадану товстолистого (екстракт стандартизований виробництво Німеччина); , корінь солодкі.

Показання до застосування:

-сприяє інтенсивному виводу токсинів при нирковій недостатності;

-цукровий діабет 1 та 2 типу;

-захворювання нирок: хронічна ниркова недостатність;

-захворювання печінки та жовчовивідних шляхів: гепатити, цироз, стеатоз;

-алкоголь, наркоманія, медикаментозне отруєння після прийому антибіотиків;

Фітокомплекс «Мірамікс» сприяє інтенсивному виведенню токсинів з організму, пов’язаному з жовчогінною, сечогінною, потогінною та лімфостимулюючою дією компонентів. Для попередження зворотного всмоктування токсинів застосування фітокомплексу обов’язково рекомендується поєднувати з використанням ентеросорбенту Карболайн за схемою, вказаною нижче.

Спосіб застосування та дози. Фітокомплекс «Мірамікс» призначають дорослим по 1 чайній ложці 2 рази на день перед їжею.

Через 1,5-2 години після їжі обов’язковий прийом ентеросорбенту «Карболайн» по 1 столовій ложці не менше 3-х разів на добу. 

Курс інтенсивної детоксикації організму становить середньому 10 днів (7 – 14 днів). При потребі курс повторюють через 2-3 тижні. Під час прийому фітокомплексу рекомендується відмовитися від вживання алкоголю, жирної, солоної, смаженої їжі та солодощів.

 Механізм дії: протягом доби в організмі людини утворюється від 6 до 8 літрів різних травних соків, а саме: близько 1,5 л слини, 1,5 – 2 л шлункового соку, 500 – 600 мл жовчі та панкреатичного соку та близько 3 л кишкового соку. 96% цього обсягу реабсорбується з кишківника в кров (тобто всмоктується назад у кров).

 Тому один з найважливіших механізмів ентеросорбції полягає в тому, що на шляху такої транс-кишкової циркуляції травних соків стоїть сорбційний заслін, що їх очищає, тобто, прийом ентеросорбенту Карболайн. Відповідно, чим більше травних соків потрапляє в просвіт кишечника, тим інтенсивніше протікає масообмін і тим ефективнішою стає єнтеросорбційна детоксикація організму. Для того, щоб організм видав більше соку в кишечник, використовується фітопрепарат «Мірамікс». Він чинить на організм потужний секретогенний (сокогінний) ефект.

Короткий опис рослин, що входять до складу «Мірамікса»:

Овес звичайний має жовчогінну, сечогінну, потогінну, вітрогону, імуномодулюючу дію. Використовується для лікування хвороби: печінки, нирок, простудних захворювань, набряків, атеросклерозу та інших захворювань. Має також обволікаючу і сорбуючу дію.

Листя смородини чорної мають потогінну, сечогінну, лімфостимулюючу, протиревматичну дію. Чинять активну очищувальну дію на печінку, міокард, стінки артеріальних судин.

Листя брусниці звичайної мають сечогінну, жовчогінну, дезінфікуючу, протизапальну, бактерицидну, антисептичну, капілярозміцнювальну дію.

Плоди шипшини коричневої мають протизапальну, бактерицидну, імуномодулюючу, сечогінну, жовчогінну, в’яжучу дію. Містять велику кількість вітамінів, кверцетин, пектини та інші необхідні організму речовини.

Корінь бадану товстолистого має фітонцидну активність, містить дубильні речовини. Чинить в’яжучу, протизапальну дію. Використовується для лікування суглобового ревматизму, запалення легень, шлунково-кишкових захворювань.

Корінь солодкі має протизапальні властивості, має спазмолітичну дію, прискорює загоєння виразок шлунку. Препарати з кореня солодкі рекомендують як відхаркувальний засіб.

Побічні ефекти. При прийомі фітокомплексу «Мірамікс» можливе виникнення легкої нудоти. У таких випадках або зменшують дозу фітокомплексу, або збільшують дозу ентеросорбенту “Карболайн”.

Протипоказання та запобіжні заходи. З обережністю слід застосовувати фітокомплекс особам, які страждають на жовчнокам’яну та сечокам’яну хворобу.

Протипоказанням є підвищена чутливість до компонентів. Не використовувати під час загострення хронічних захворювань.

Виробник: НВФ «НЕН-НОРА» (ТОВ) 61003, Україна проспект  Героїв Харкова, 17

Замовник: Центр «Фітофармакологія», Україна, м. Київ, вул. Богдана Гаврилішина, 16 офіс 4.

Телефон для консультацій: + 38 093 700-63-70.

Сертифікація: ТУУ 10.8-23333572-001:2019;  ДСТУ ISO 2200:2207 ISO 2200:2005. IDT

Термін придатності до споживання: 24 місяці з дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на упаковці.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Фітокомплекс «МІРАМІКС». Сприяє інтенсивному виведенню токсинів.”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик