Реабілітація пацієнтів з діагнозом:

Хронічна ниркова недостатність

Що таке ниркова недостатність?

Що таке ниркова недостатність? Це патологічний синдром, який спричинюють різні фактори, проявляється раптовими і прогресуючими порушеннями функцій нирок з явищами олігурії / анурії, азотемії, розладами водно-електролітного балансу, тобто при цьому діагнозі відбувається порушення всіх функцій нирок, що зумовлює розладу водного, електролітного, азотистого та інших видів обміну.

Такий діагноз, як хронічна ниркова недостатність, вилікувати на жаль неможливо, проте, хронічну ниркову недостатність можна стабілізувати. Тим самим можна отримати відстрочку гемодіалізу, а в деяких випадках його уникнути на тривалий термін.
Добре збалансоване харчування та вживання відповідних віку та захворювання фітопрепаратів, біопрепаратів, сорбентів – це одна із складових доброго здоров'я.

Як відбувається консультація?

• Ви направляєте загальний аналіз крові, сечі, біохімію, електроліти, якщо у вас є висновок із лікарні, докладаєте його на електронну адресу: mf-ua@ukr.net, або на вайбер/вотсап + 38(050) 7140215; + 38 (093) 700-63-70, якщо ви іногородні.

• Якщо ви з Києва можете прийти до нас за адресою: м. Київ, ст. Метро “Політехнічний інститут” вул. Богдана Гаврилишина (колишня Ванди Василевської), будинок № 16, 1 пов., оф. 4, код домофону 4к.

Вартість консультації – 500 гривень

Кошик