ЦЕРЕБРОМАКС. капсули № 60

(1 відгук)

400,00 

Препарат повністю рослинного походженн. Церебромакс  покращує мозковий кровообіг, транспортування кисню та глюкози в головний мозок. Виявляє антигіпоксичну дію; сприяє накопиченню в клітинах макроергів (біологічні молекули, які здатні накопичувати та передавати енергію під час реакції). 

Виявляє виражену дію на функції центральної нервової системи – стимулює розумову діяльність, сприяє відновленню процесів пам’яті. Покращує обмін речовин в клітинах та забезпечує їх повноцінне живлення.

Інструкція з застосування

Склад.

1 капсула містить:

-Ресвератрол 75 мг,

-Гінкго білоба (екстракт листя) 25 мг,

-Готу Кола (екстракт) 50 мг,

-Лецитин 100 мг.

Фармакологічна дія.

Кардіопротекторний, нейропротекторний ефекти.

Код АТХ.

C01E X – інші кардіологічні препарати.

Фармакодинаміка.

Препарат рослинного походження, покращує обмін речовин в клітинах та забезпечує їх повноцінне живлення; сприяє їх регенерації.

Церебромакс покращує мозковий кровообіг,  реологічні властивості крові, мікроциркуляцію. Виявляє дозозалежний регулюючий вплив на судинну систему, стимулює синтез ендотелій-залежного дилатаційного фактору (NO, оксид азоту), розширює дрібні артерії, підвищує тонус вен, регулює кровонаповнення судин, виявляє помірний гіпотензивний ефект; інгібує проліферацію гладком`язових клітин судин. Знижує проникність судинної стінки; виявляє протинабряковий ефект, як на рівні головного мозку, так і на периферичному рівні.

Виявляє антитромботичну дію; це відбувається за рахунок стабілізації мембран тромбоцитів і еритроцитів, впливу на синтез простагландинів, зменшення дії біологічно активних речовин і тромбоцитактивуючого фактору. Запобігає утворенню вільних радикалів і перекисного окислення ліпідів клітинних мембран; інгібує процеси окислення ліпопротеїнів низької щільності, сприяє покращенню ліпідемічного профілю.

Церебромакс покращує мозковий кровообіг і  транспортування кисню та глюкози в головний мозок. Покращує вивільнення, повторне поглинання і катаболізм нейромедіаторів (норепінефрину, дофаміну, ацетилхоліну) та їх здатність з’єднуватися з рецепторами. Препарат виявляє антигіпоксичну дію; сприяє накопиченню в клітинах макроергів, нормалізації медіаторних процесів у центральній нервовій системі; також, виявляє виражену дію на функції центральної нервової системи – стимулює розумову діяльність, сприяє відновленню процесів пам’яті.

Рекомендації щодо застосування.

В складі комплексної терапії при наступних станах: артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця, атеросклероз (зокрема церебральний); симптоматичне лікування когнітивних розладів різного ґенезу; порушення зору та слуху судинного ґенезу.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза.

Внутрішньо, по 1 … 2 капсули, 1 … 2 рази на день, за 30 хвилин до їжі; капсули ковтають, запиваючи ½ склянки води; середня тривалість курсу лікування – 1 … 3 місяці.

Протипоказання.

Хронічні захворювання печінки та нирок, в стадії декомпенсації; хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, в фазі загострення (зокрема, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, в активній фазі); декомпенсовані пороки серця; туберкульоз; індивідуальна непереносимість препарату.

Застереження при застосуванні.

При наступних станах застосовувати препарат тільки після попередньої консультації з лікарем: підтверджена деменція, хвороба Паркінсона; когнітивні розлади ятрогенного походження або внаслідок ускладнень депресії; перед хірургічним втручанням; 

Не рекомендується застосовування препарату, у зв’язку з недостатньою інформацією про безпеку, у наступних групах пацієнтів: діти, вагітні, при лактації. Дослідження, з оцінки впливу на швидкість реакції, при керуванні транспортом (чи іншими механізмами) – не проводилось; однак запаморочення може погіршити здатність керувати автомобілем (чи іншими механізмами).

Побічні ефекти.

Інколи можуть спостерігатися наступні побічні реакції: з боку нервової системи – головний біль, запаморочення; з боку травного апарату – порушення травлення, диспепсія; з боку імунної системи – реакція гіперчутливості. Виходячи з фармакологічних характеристик активних компонентів – препарат не має потенціалу для зловживання.

Взаємодія.

Особливого спостереження вимагає одночасне застосування даного препарату з деякими протиепілептичними засобами; в цьому випадку може прискоритися метаболізм протиепілептичних препаратів, які метаболізуються через систему CYP 2C ферментів; при їх одночасному застосуванні протиепілептичні препарати (вальпроат, фенітоін) можуть знижувати поріг судомної готовності, підвищувати можливості епілептичного припадку.

Форма випуску.

Желатинові капсули, по 250 мг, в флаконі № 60.

Харчова та енергетична цінність (калорійність).

В 100 г. препарату містить: білки – 13,4 г., вуглеводи – 39,95 г, жири – 8,29 г .; калорійність – 278,3 кКал.

Умови зберігання.

В сухому місці при температурі не вище 25˚С.

Дата виготовлення.

Вказана на флаконі та упаковці

Термін придатності.

24 місяця від дати виготовлення.

Назва и місцезнаходження заявника.

«Фітофармакологія», Україна, м.Київ, Богдана Гаврилішина 16, оф. 4  тел .: +38 093 700-63-70.

Назва и місцезнаходження виробника.

НВП «БІОЛА», 61050, Україна, м.Харків, вул. Юріївська, 17; тел .: +38 (057) 717-14-59.

Сертифікація.

ТУ У15.8-06733459-004-2001 № 05.03.02.-04/36636 від 14.08.15. Без ГМО. Не є лікарськими засобом.

Особливості технології виробництва препарату.

Завдяки застосуванню високоякісних стандартизованих рослинних екстрактів виробництва EUSA (Франція), значно підвищується рівень безпеки та ефективності при лікуванні.

1 відгук для ЦЕРЕБРОМАКС. капсули № 60

  1. Олеся

    Роки чотири назад пропивала церебромакс кожного разу, перед сесіями, щоб памʼять та увага покращувалися. Зараз купую одразу, як тільки відчуваю, що забуваю якісь дрібниці. В голові ніби ясніше стає.

    • admin

      Дякуємо за відгук. Будьте здорові.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик