Застосування Леспедези головчастої для зниження креатиніну і сечовини принирковій недостатності. Детальний опис фітокомплексу “Нефроцен” наоснові леспедези.

Леспедеза головчаста єдина з лікарських рослин, що застосовується за такого діагнозу як хронічна ниркова недостатність, одна з небагатьох трав, що не має побічних дій і здатна надавати допомогу організму в зниженні креатиніну і сечовини.

Шановні пацієнти та гості мого сайту, ця стаття присвячена унікальній лікарській рослині Леспедезі головчастій і фітопрепарату на її основі “Нефроцену”. Леспедеза головчаста єдина з лікарських рослин, яку застосовують для зниження
креатиніну і сечовини за хронічної ниркової недостатності. Леспедеза, одна з небагатьох трав, яка не має побічних дій і здатна поліпшити екскреторну функцію нирок. Відповідно впливає на зниження креатиніну та сечовини в крові.

Опис хімічного складу Леспедези головчастої.

Хімічний склад Леспедези:
Леспедеза головчаста багата на Флавоноїди до 2,6% на 1 грам.
Флавоноїди – це натуральні біологічно активні модифікатори реакцій. Флавоноїди чинять на організм людини протизапальні, протиалергійні, противірусні та протипухлинні властивості. Флавоноїди є потужними антиоксидантами.
Забезпечують захист організму від окислення та пошкодження клітин вільними радикалами. Запобігають передчасному старінню організму, беруть участь у клітинному диханні, а також прискорюють фізіологічні процеси.

Детальніше про кожен флавоноїд Леспедези

-КВЕРЦЕТИН (належить до вітамінних препаратів групи Р., виявляє капіляростабілізуючу та мембраностабілізуючу властивість. Знижує проникність капілярів. Експериментально доведено діуретичну (сечогінну), спазмолітичну, антисклеротичну властивість. Кверцетин здатний нормалізувати артеріальний тиск.

-КЕМПФЕРОЛ – має антиоксидантну, протизапальну, антимікробну, протипухлинну, кардіопротекторну активність.

-ОРІЄНТИН – чинить мембранотропну та антиоксидантну властивість.

-ВІТЕКСИН – розширює кровоносні судини, посилює ферментний метаболізм у серцевому м’язі.

ГОМОРІЄНТИН – має спазмолітичну дію на судини серця і головного мозку. Позитивно впливає на обмінні процеси в міокарді. Гальмує агрегацію тромбоцитів, нормалізує формулу крові, проявляє антисклеросклеротичну та гіпотензивну дію.

САПОНАРЕТІН – виявляє противірусну, протизапальну та аналгетичну властивість.

ЛЕСПЕДИН – найголовніший флавоноїд, який чинить гіпоазотемічну (знижує креатинін і сечовину), діуретичну та протизапальну дію. Леспедин сприяє зниженню креатиніну і сечовини за рахунок поліпшення клубочкової фільтрації.

Згідно з медичними дослідженнями, препарати на основі екстракту леспедези нетоксичні, мають яскраво виражені гіпоазотемічні властивості (виводять шлаки), сприяють збільшенню добового діурезу, знижують рівень азоту в крові. Підвищують виведення азотистих речовин і натрію з організму людини. Порівняно з іншими сечогінними засобами не подразнюють нирки, не вимивають
калій з організму.

Під час терапії запальних процесів у нирках, Леспедеза здатна пригнічувати розвиток різноманітних ДНК-вмісних вірусів, зокрема вірус герпесу.

Застосування Леспедези головчастої в медицині

Завдяки унікальному хімічному складу, на лікарську рослину Леспедезу звернули увагу лікарі-нефрологи. Рослину широко почали застосовувати для профілактики, а також у комплексній терапії для зниження креатиніну й сечовини за таких захворювань нирок:

-гломерулонефрит, пієлонефрит; хронічна ниркова недостатність, діабетична нефропатія, нефропатії на тлі хвороб серця та судин, системний червоний вовчак та інші хвороби нирок.

-атеросклероз, атероматоз (осередок розпаду тканини, який являє собою кашоподібну жирову масу з холестерину).

Порушення метаболізму: ожиріння, подагра, цукровий діабет.

Детальний опис фітопрепарату “Нефроцен”
Склад фітокомплексу
Сухий екстракт Леспедези головчастої (Lespedeza capitata) виробництва (Франція)

350 мг; екстракт мучниці звичайної (пр-во Німеччина) – 50 мг.


Лікувальний ефект від фітопрепарату “Нефроцен”


Пацієнти, які приймали “Нефроцен”, відзначили такі зміни.

  1. Збільшення добового діурезу.
  2. Під час сечовипускання з’явився тиск (тобто струмінь сечі виводиться під тиском).
  3. Збільшилася концентрація сечі, тобто питома вага все збільшилася.
  4. 80% пацієнтів відзначили зникнення неприємного присмаку в роті.
  5. Майже у всіх пацієнтів протягом прийому “Нефроцену” знижувався креатинін і сечовина в крові.

Рекомендований курс “Нефроцену” не менше ніж 3 місяців

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик