Як знизити вагу, цукор у крові та холестерин за допомогою «Бербетину»

З роками відбувається зношування організму, погіршення обмінних процесів, уповільнення регенерації клітин. В результаті зовнішній вигляд в’яне – шкірні покриви стають в’ялими, поступово обвисають, а на тілі, особливо стегнах і животі, з’являються зайві кілограми. Також можливий розвиток багатьох супутніх захворювань (артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, ожиріння тощо). Зайва вага є найбільш поширеною причиною не тільки виникнення комплексів, а й проблем зі здоров’ям.

Багатьох цікавлять такі питання: як знизити цукор у крові та холестерин, а також як схуднути. У цьому надати істотну допомогу зможе рослинний препарат «Бербетін». Його основною активною речовиною є 97% екстракт берберину французького виробництва, що отримується з Барбарису остистого.

Ефективне схуднення за допомогою зміни способу життя та «Бербетину»

Погіршення обміну речовин
Погіршення обміну речовин призводить до поганої засвоюваності тваринних жирів. Холестерин не здатний повністю виводитися з організму, перетворюючись на жирові відкладення під шкірними покривами та холестеринові бляшки на судинних стінках. Це призводить до погіршення кровообігу та розвитку атеросклерозу. Нераціональне харчування «гальмує» виконання функцій усіма внутрішніми органами.

Перші кроки до схуднення

 1. Звернення до фахівців та обстеження:
  • Визначити рівень цукру.
  • З’ясувати показники моніторингу артеріального тиску.
  • Перевірити вміст ліпідів та тестостерону в крові.
 2. Нормалізація харчування, спорт та спеціальні препарати (наприклад, «Бербетін»).

Як схуднути за рахунок фізичних навантажень

Рух дуже впливає на боротьбу із зайвою вагою і втрату кілограмів. Малорухливий спосіб життя, у свою чергу, обумовлює відкладення підшкірного жиру, атрофію м’язів та втрату ними еластичності.

Як зменшити вагу, контролюючи харчування

Через уповільнення обміну речовин після 30-35 років, щоб не набирати зайві кілограми, насамперед рекомендується знизити порції їжі та контролювати кількість калорій, які надходять в організм за добу.

 • Відмовитися від простих вуглеводів, що містяться у випічці, цукрі, соках, а також жирних продуктів.
 • Їжу варто розділити на 5-6 разів на день, використовуючи невеликі порції.
 • Виключити перекушування (бутерброди, печиво та ін.), переїдання на ніч та вести щоденник харчування для підрахунку калорій.

Застосування «Бербетину»

Активний вміст препарату «Бербетин», у поєднанні зі спеціально розробленою низькокалорійною дієтою, виправданий для пацієнтів з ожирінням або надмірною вагою, у яких високий ризик:

 • Гіперхолестеринемія
 • Цукровий діабет 2 типу
 • Артеріальна гіпертензія

Худнути потрібно поступово, ожиріння не лікується за тиждень чи місяць. Дотримуючись здорового харчування, збільшуючи фізичну активність та приймаючи за призначенням фахівця «Бербетін» на рослинній основі, питання як знизити вагу вирішиться самостійно. Боротися з ожирінням слід комплексно, а лише препарати не допоможуть стати знову струнким і здоровим.

Як знизити холестерин

Групу складних жирів називають “холестерином”. Вони поділяються на «хороші» та «погані». Останні при надмірному накопиченні утворюють бляшки, які поступово закривають внутрішньосудинні проходи, порушуючи кровообіг та оксигенацію організму. Це призводить до розвитку серцево-судинних захворювань та атеросклеротичних змін.

Для очищення судин від «поганого» холестерину слід дотримуватись дієтотерапії та приймати «Бербетін» за призначенням фахівця в комплексі з іншими медикаментозними засобами. Берберин, що входить до складу препарату, знижує холестерин (ліпопротеїни низької щільності), зменшує показники тригліцеридів та збільшує «хороший» холестерин (ліпопротеїни високої щільності).

Як знизити цукор у крові

Клінічні результати досліджень показали, що застосування берберину можна порівняти з прийомом метформіну або глібенкламіду. Таке лікування не викликає суттєвих побічних ефектів і дозволяє протягом 1-3 місяців знизити цукор у крові до 26%. При комплексному використанні берберину з метформіном обидва засоби діють синергічно.

«Бербетін» – це найкращий додаток до медикаментозних терапій.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик