«Нефроцен» і «Карболайн» — дієва комбінація для зниження рівня креатиніну та сечовини

Підвищений рівень креатиніну та сечовини у крові — це проблема, з якою стикаються багато людей, особливо у похилому віці. Ці показники є важливими ознаками роботи нирок. Як понизити креатинін? Вирішення цих проблем потребує комплексного підходу, включаючи застосування ефективних препаратів, серед яких особливе місце займають «Нефроцен» та «Карболайн».

Аналіз на креатинін і сечовину — оцінка функції нирок

Аналіз на креатинін і сечовину є важливим елементом оцінки функції нирок. Високий креатинін в крові вказує на порушення сечовидільної системи. Він утворюється в м’язах, як результат метаболізму креатину, а потім виводиться через нирки. Чим менше останні працюють ефективно, тим більше визначається в аналізі на креатинін його рівень, що призводить до токсичного впливу на організм.

Порушення рівноваги рідини та електролітів, а також накопичення токсинів призводять до різноманітної симптоматики, яка прогресує разом зі збільшенням важкості пошкоджень нирок. Для запобігання подальшим ускладненням та серйозним наслідкам для здоров’я необхідною стає підтримка їх функцій, в тому числі зниження високого креатиніну та рівня сечовини в організмі.

«Нефроцен» — ефективний нефропротектор

Комплекс біологічно активних речовин, що входять до складу дієтичної добавки «Нефроцен», сприяють збільшенню ниркової фільтрації, зменшують азотемію, прискорюють виведення азотистих шлаків із сечею, збільшують діурез, посилюють виведення натрію. Мають протизапальну і діуретичну дію. «Нефроцен» знижує креатинін і сечовину, а також рівень залишкового азоту в крові при патологічному його підвищенні.

Основні компоненти «Нефроцену» включають:

  1. Екстракт леспедези. Містить катехіни, поліфеноли та флавоноїди, які доведено здатні знижувати рівень сечовини та креатиніну у крові. Цей компонент також застосовується для профілактики атеросклерозу, у комплексній терапії гострого та хронічного нефриту, що супроводжується гіперазотемією, та на початкових стадіях ниркової недостатності.
  1. Екстракт мучниці звичайної. Має сечогінну, протизапальну та антисептичну дію, а також підвищує діурез, виводить з організму іони натрію та хлору. Ця рослина у складі комплексної терапії допомагає при запальних захворюваннях нирок, сечового міхура та сечовивідних шляхів, нирковій недостатності з порушенням водного і мінерального обміну.

Комплексне застосування «Нефроцену» показано для людей з різними патологіями нирок, зокрема при гострих та хронічних гіперазотемічних нефритах, гострій та хронічній нирковій недостатності, запальних захворюваннях сечовивідних шляхів, нирковокам’яній хворобі, нефропатіях, спричинених артеріальною гіпертензією та цукровим діабетом, гломерулярних хворобах тощо.

Рекомендована доза «Нефроцену» — внутрішньо, по 1 капсулі, 2-3 рази на день, за 15 хвилин до їжі. Середня тривалість лікування становить від 1 до 3 місяців, а повторний курс можливий через 2-3 тижні.

Поруч з «Нефроценом», в комплексній терапії ниркових розладів, «Карболайн» також заслуговує на увагу.

«Карболайн» — підтримка функції нирок через ентеросорбцію

«Карболайн» — це ентеросорбент, який використовується для лікування різноманітних захворювань, пов’язаних з нирками. Його здатність диспергуватися в воді дозволяє легко використовувати його для приготування лікувальних розчинів.

Цей препарат показаний при термінальній стадії хронічної ниркової недостатності, гломерулонефриті, діабетичній нефропатії та інших захворюваннях нирок. «Карболайн» може бути особливо корисним у випадках, коли інші терапевтичні методи не допомагають. Схема лікування цим препаратом залежить від захворювання та стадії ураження нирок.

Поєднання комплексів «Нефроцен» та «Карболайн» є потужною комбінацією для зниження високого креатиніну та рівня сечовини у крові. Їх застосування допомагає контролювати різноманітні проблеми, пов’язані з нирками, та покращити якість життя пацієнтів. Ефективність та безпечність цих препаратів роблять їх важливою складовою в лікуванні та профілактиці захворювань нирок та сечовидільної системи в цілому.

Відповідаючи на питання, як понизити креатинін, слід відмітити, що важливою частиною успішного лікування є вчасна консультація з лікарем та відповідне дозування препаратів з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнтів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик