Як позбутися глистів, без шкоди для здоров’я?

“Гельмізолон” і “Карболайн” – ефективна анти паразитарна програма

Гельмінти (глисти) – це черв’якоподібні паразити, що живуть усередині організму (у тварин, людини, риб), які розмножуються і харчуються за його рахунок. Глистова інвазія найчастіше трапляється в дітей, але й дорослих також може вражати. Вони можуть потрапляти в організм аліментарним шляхом різними способами.

Механізм передачі здійснюється через брудні руки, від людини до людини, від домашніх вихованців і бродячих тварин, через некип’ячену воду, недостатньо просмажене м’ясо тощо. Глистова інвазія досить неприємний стан, що зумовлює в людини зниження імунних реакцій, спричиняє розлади з боку травного тракту та інші несприятливі прояви. Як позбутися глистів у дорослих і дітей без шкоди організму? Ефективна антипаразитарна програма “Гельмізолон” і “Карболайн” допоможе в цьому.

Як позбутися глистів?

Для визначення, чи є в людському організмі гельмінти, здійснюються відповідні дослідження. А людей цікавить питання: як позбутися глистів? Після отримання
позитивних результатів лабораторного обстеження призначаються відповідні оздоровчі заходи, в т. ч. і протиглисні препарати до прийому.


Вибір необхідного засобу та його дозування для оздоровлення організму від гельмінтів здійснюється на підставі:

  • віку людини (дорослий чи дитина);
  • вагової категорії;
  • протипоказань до застосування;
  • можливих побічних реакцій.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик