Фітопрепарат Щитозолонрослинний тиреопротектор

Фітопрепарат Щитозолон застосовують як добавку до харчового раціону, як додаткове джерело біологічно активних сполук (сапонінів, мікроелементів, флаваноїдів, вітамінів), необхідних для лікування порушень метаболізму, хвороб шлунково-кишкового тракту, ендокринних розладів. Його фармакологічні ефекти засновані на властивостях активних компонентів, що входять до складу.

Активні компоненти препарату Щитозолон

 • Стандартизований екстракт кореня перстачу білого. Містить безліч хімічних сполук для нормалізації метаболізму, функцій щитовидної залози, зокрема мікроелементи (йод, кремній, мідь, кобальт, цинк, алюміній, залізо, марганець, селен, аніони йодистої кислоти), вуглеводи у вигляді крохмалю, сапоніни, дубильні речовини (галотанін), іридоїди, фенолкарбонові кислоти та похідні (елагова, n-кумарова), флаваноїди (кемпферол, рутин, кверцетин, ціанідин).
 • Горобина чорноплідна (плоди). Є джерелом вуглеводів і споріднених їм сполук (глюкози, фруктози, галактози), антаціанідинів, органічних кислот, вітамінів (Р, рибофлавіну), каротиноїдів, мікроелементів (молібдену, бору, міді, фтору, фосфору, натрію, йодистих сполук та ін.), токоферолів.
 • Плоди глоду. Забезпечує гіпотензивну, десенсибілізуючу, седативну та кардіотонічну дію. Нормалізує діяльність щитоподібної залози та показники артеріального тиску, покращує кровообіг, знижує рівень холестерину в крові, допомагає у виведенні радіонуклідів, знімає збудливість нервової системи та заспокоює.

ТРИ причини вибрати Щитозолон

Препарат належить до негормональних засобів рослинного походження на основі саме перстачу білого.

Оптимальне поєднання та дозування активних компонентів у складі (стандартизованого екстракту кореня перстачу білого виробництва Франції, плодів горобини чорноплідної та глоду) дає змогу забезпечити максимальний ефект під час лікування захворювань щитоподібної залози.

Зручна лікарська форма.

Терапевтичні ефекти фітопрепарату Щитозолон

 • Регулює діяльність щитоподібної залози та нормалізує гормональний фон.
 • Благотворно впливає на роботу міокарда, шлунково-кишкового тракту і печінки.
 • Сприяє розсмоктуванню вузлових утворень у щитоподібній залозі.
 • Підвищує імунітет і проявляє антиоксидантні властивості.
 • Покращує склад крові, знижує рівень холестерину, зміцнює судини.
 • Нормалізує артеріальний тиск, виводить радіонукліди з організму.
 • Знижує симптоматику тиреотоксикозу (пітливість, тахікардію, задишку тощо).
 • У гінекології нормалізує місячний цикл, допомагає розсмоктувати міоми і кісти.
 • Посилює діурез і проявляє антимікробну активність.
 • Чинить ранозагоювальну дію.

Фітопрепарат Щитозолон ефективний не тільки під час терапії ендокринних порушень і патологій щитоподібної залози (гіперплазія й аденома, тиреотоксикоз, аутоімунний тиреоїдит, дифузно-вузловий і токсичний зоб, гіпо- та гіпертиреоз), а й серцево-судинних (ангіоневрозах, пароксизмальній тахікардії, атеросклерозі, функціональних розладах, легких формах миготливої аритмії). Він також допомагає в гінекологічній сфері (мастопатії, під час реабілітації після інфаркту або інсульту. Використовується за хвороб печінки, що супроводжуються жовтяницею, ревматизму та подагри. Рекомендується під час терапії шлунково- кишкових захворювань (коліту й ентероколіту, виразок дванадцятипалої кишки та шлунка, дизентерії та порушень із проявами діареї).

Препарати на основі перстачу білого зарекомендували себе в терапевтичній схемі за багатьох хвороб, проте в процесі наукових експериментів обґрунтовано основну їхню дію – тиреостатичну.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик