Препарати для лікування суглобів (хондропротектори)

Як стверджують лікарі, захворювання суглобів і хребта розвиваються через порушення обміну речовин і малорухливість. Низка захворювань руйнує хрящову тканину, що може призвести до тяжких наслідків, якщо вчасно не почати лікування. Прості знеболювальні тут не допоможуть. Важливу роль у лікуванні суглобів відіграють хондропротектори.

Хондропротектори

Хондропротектори – це натуральні препарати для лікування суглобів. Вони допомагають зупинити руйнування суглоба, запобігають незворотнім змінам та відновлюють хрящову тканину.

Що відбувається із суглобом?

Хрящ людини складається з клітин та міжклітинної речовини (рідина, що складається з хондромукоїду та колагенових волокон). Процес руйнування суглоба полягає в зменшенні кількості хондроїтинів і глюкозамінів. Це призводить до розщеплення хрящової тканини на волокна, оголення суглоба, зменшення кількості синовіальної рідини. В результаті, під час руху, хворий відчуває сильний біль через “голий” суглоб.

Важливість хондропротекторів

Хондропротектори для суглобів можуть запобігти розвитку таких процесів і навіть повністю відновити хрящову тканину. У складі хондропротекторів повинні бути екстракти глюкозаміну та хондроїтину.

Препарат “Артрозолон”

Нашими фахівцями розроблено хондропротектор “Артрозолон” для лікування суглобів.

Детальніше про склад “Артрозолону”:

  • Глюкозаміну сульфат – аміноцукор, що засвоюється кістковою тканиною, стимулює вироблення глюкозаміногліканів, основного структурного компонента хрящової тканини. Необхідний для формування зв’язок, нігтів, кісток, шкіри, очей та серцевих клапанів, забезпечує постачання сірки в хрящову тканину. В організмі виробляється в малих кількостях.
  • Хондроїтину сульфат – високомолекулярний мукополісахарид, що бере участь у побудові тканини хрящів і кісток. Покращує фосфорно-кальцієвий обмін, перешкоджає дегенерації хрящової тканини.
  • Шабельник болотний – зменшує запалення в суглобах, сприяє відтоку рідини, ліквідує набряки, допомагає регенерації хрящової та кісткової тканини, повертає рухливість суглобам.
  • Хвощ польовий – чинить протизапальну і сечогінну дію, очищає організм, виводить свинець, відновлює фосфорно-кальцієвий обмін.
  • Насіння кунжуту – джерело білків, амінокислот, вуглеводів, вітамінів (A, B, C, E), калію, магнію, заліза, кальцію, фосфору, лецитину. Містить фітин, який сприяє відновленню мінерального балансу в організмі.
  • Насіння моркви – джерело кальцію, у поєднанні з вітамінами допомагає налагодити обмін речовин, запобігає остеопорозу.
  • Живокіст – прискорює відновлення пошкоджених тканин, особливо кісткової.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Кошик