Концентрат КРАСОТА. Женская формула.Регулирует деятельность желез внутренней секреции

//Концентрат КРАСОТА. Женская формула.Регулирует деятельность желез внутренней секреции
­
  • Масло Красота женская формула
  • Шалфей лекарственный фото
  • лаванда фото

Концентрат КРАСОТА. Женская формула.Регулирует деятельность желез внутренней секреции

грн285.00

КРАСОТА — ЖІНОЧА ФОРМУЛА ЗДОРОВЬЯ. КОНЦЕНТРАТ
(для внутрішнього застосування)
Склад. Фітокомплекс, на основі олійних екстрактів шавлії, лаванди, моркви (насіння), рису (зародки).
Фармакологічна дія. Естрогеноподібна.
Код АТС. G02С X10 – засоби, що впливають на сечостатеву систему й полові гормони
Рекомендації по застосуванню. Стабілізація гормонального естрогенового фону у жінок при наступних станах: клімактеричний синдром, передменструальний синдром (ПМС), первинна альгодисменорея. Гіпоталамічний синдром.
Спосіб застосування та рекомендована добова доза. Всередину (під язик, або розсмоктуючи в роті, або на шматочку сухарика), по 10 крапель, 2-3 рази на добу, за 30 хвилин до їди, протягом 1-3 місяців.

Купить в один клик
x

Описание товара

Протипоказання. Гострий запальний процес в нирках, вагітність, індивідуальна непереносимість компонентів препарату.
Застереження при застосуванні. При наступних станах вживати препарат тільки після попередньої консультації з лікарем: полікістоз, ендометріоз, міома матки, вторинна альгодисменорея, гіпотиреоз, період лактації.
Форма випуску. Флакон-крапельниця, 50 мл.
Харчова і енергетична цінність (калорійність). У 100 гр. продукту міститься: білків — 0,56 г., вуглеводів – 1,04 г, жирів — 98,4 г; калорійність — 889 ккал
Умови зберігання. В сухому місці при температурі не вище 25С.
Дата виготовлення. Вказана на флаконі.
Термін придатності. 1 рік від дати виготовлення.
Назва і місцезнаходження заявника. «Фітофармакологія», Україна, м. Київ, Л. Українки б-р, 26, оф.711; тел.: +38 (44) 337-05-12
Назва і місцезнаходження виробника. НВП «БІОЛА», 61050, Україна, м. Харків, Юр’ївська вул., 17, тел.: +38 (057) 717-14-59.
Сертифікація. ТУ У 06733459-003-99; №05.03.02.-04/14320 від 24.02.12. Без ГМО. Не є лікарським засобом.
Додаткова інформація.
Клінічний ефект. Препарат регулює діяльність залоз внутрішньої секреції, за рахунок біологічно активних речовин (БАР) з естрогеноподібним ефектом (у даному випадку – за рахунок фітоестрогенів); також – стабілізує функцію нервової системи.
Додаткові ефекти. Поліпшення мікроциркуляції, кровообігу; протизапальний, бактерицидний, антиоксидантний ефекти; підвищення захисних сил організму.
Особливості технології виробництва препарату. Завдяки застосуванню оригінальної криогенної технології препарат містить БАР у підвищеній кількості.
Про деякі властивості діючих речовин та компонентів препарату.
Фітоестрогени — це рослинні сполуки; вони не є гормонами рослин і не є естрогенами. Естрогени – це жіночі статеві гормони, відповідальні за статеві функції у жіночому організмі, і за деякі інші функції. Фітоестрогени іноді можуть впливати як естрогени, а іноді як анти естрогени. Гормони, для того, щоб пливати на організм, повинні поєднуватися з іншими клітинами за допомогою рецепторів на цих клітинах. Фітоестрогени можуть зв’язуватися з тими ж рецепторами, що й естрогени; але їх вплив на організм у 500-1000 разів слабкіше. Таким чином, якщо у жінки недостатньо власних естрогенів, наприклад у період менопаузи, то фітоестрогени можуть з’єднуватися з вільними рецепторами і, таким чином, частково компенсувати нестачу природних гормонів. Особливість фітоестрогенів рослинного походження полягає в тому, що вони здатні зменшити рівень людського естрогену (естрадіолу-17-β), якщо він завищений; і може бути навпаки – фітоестрогени підвищують рівень естрогену, що необхідно, наприклад, в період менопаузи. Фітоестрогени мають як естрогенну, так і антиестрогенну дію, в залежності від концентрації ендогенних естрогенів у крові та чутливості рецепторів до естрогену.
Шавлія — регулює діяльність залоз внутрішньої секреції за рахунок БАР з естрогеноподібним ефектом; також, має дезінфікуючу, протизапальну, в’яжучу, кровоспинну, сечогінну дію; використовується для зміцнення центральної нервової системи.
Лаванда — стабілізує функцію нервової системи (зокрема — нормалізує сон); застосовується при стресі, депресії, підвищеній дратівливості. Лаванда покращує кровообіг і має досить сильні бактерицидні властивості. Олія лаванди стимулює клітинний обмін; відновлює пружність, тонізує і омолоджує шкіру, усуває сухість і зменшує пігментацію.
Насіння моркви – має протизапальний ефект, підвищує захисні сили організму, регулює обмін речовин, активізує окислювально-відновні процеси, покращує мікроциркуляцію, пам’ять, регулює вуглеводний, ліпідний та сольовий обмін, зміцнює стінки судин, покращує імунітет.
Зародки рису — мають виражений антиоксидантний ефект. Олію отримують з алейронової оболонки зародків рису, в якій міститься велика кількість вітамінів, ненасичених жирних кислот, незамінних амінокислот. Завдяки науковим дослідженням стало відомо, що олія зародків рису – унікальний препарат, що містить натуральні токофероли (вітамін Е) в концентраціях, що значно перевищують їх вміст у всіх відомих рослинних оліях (оливкову – в 30 разів, соняшникову – в 5 разів, зародків пшениці – в 1,5 рази). За результатами наукових досліджень, вважається, що найважливіша функція токоферолів — захищати від швидкого старіння всі тканини організму.

2 отзыва на Концентрат КРАСОТА. Женская формула.Регулирует деятельность желез внутренней секреции

  1. :

    Масло красота реально работает, если честно в результат не верила, уговорила подруга купить. Прошли боли при месячных через 2 недели.

  2. :

    Боль при месячных прошла сразу. Только принимать его нужно за 10 дней до начала менструации. Очень круто работает масло, мне его выписала гинеколог из женской консультации.

Добавить отзыв